Książki dla kobiet na wakacyjny wypoczynek!

Wakacyjny odpoczynek doskonale umilają lekkie i wciągające powieści. Książki sprawdzają się na długie godziny podróży, podczas plażowania, relaksu w ogrodzie i na każdy letni wieczór. Wówczas dobrze wybierać lektury, które wprowadzają czytelnika w ciepłą, nieco sielską atmosferę, a jednocześnie fundują dawkę emocji. Takie, które czyta się z przyjemnością i zaciekawieniem już od pierwszych stron. Do takich należą książki obyczajowe i romanse, a także literatura piękna i podróżnicza. Doskonałym wyborem może również być literatura faktu i reportaże. Poznajcie nasze propozycje książek dla kobiet na wakacyjny wypoczynek! 

Książki, które umilą chwile letniego relaksu! 

Dom nad jeziorem, autorstwa Tasminy Perry. To wzruszająca opowieść o pierwszej miłości, ale też zawiłych sekretach. Nie jest oczywista, dzięki czemu wciąga czytelnika i funduje mu wiele niespodzianek. Zachowana jest w romantycznym, subtelnym klimacie. Do tego jest przepięknie oprawiona, czym kusi i zaprasza na przygodę pełna uniesień, tajemnic i sensacji. To z pewnością idealny wybór lektury na to, by umilić sobie błogie chwile urlopu. 

Sezon na truskawki, autorstwa Marty Dzido. Kwiecisty język tej powieści sprawia, że czyta się ją naprawdę szybko i przyjemnie. Książka przedstawia kompozycję różnych historii kobiet, ich pragnień i zmysłowości.  Posiada nutkę erotyki i romantyzmu, a przede wszystkim podejmuje trudne tematy związane z seksualnością, pragnieniami zarówno matek, jak i młodych dziewczyn. Jednocześnie pozostaje subtelna i wysublimowana, pełna napięć, ale pozbawiona wulgarności. To lektura, która z pewnością pomoże się odprężyć w leni wieczór. 

Blondynka na Hawajach, autorstwa Beaty Pawlikowskiej. To propozycja dla każdego, kto pragnie w trakcie lata choć na chwilę przenieść się w naprawdę rajskie i gorące miejsce. Ta lektura funduje niezwykłą i fascynującą podróż po Hawajach u boku słynnej podróżniczki. Zabiera ona czytelników w nieznany świat, odkrywając jego kulturę, historię i legendy. To pasjonująca książka podróżnicza, która może zaskoczyć. 

About the Author

You may also like these